S0402-10NF3
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-10NF3
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Dataark: S0402-10NF3.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0402-10NF3
Varenummer S0402-10NF3 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4225 pcs Datablad S0402-10NF3.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-10NF3 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 10nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 3.9GHz
Detaljeret beskrivelse 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 475mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0402-10NF2B
S0402-10NF2B
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
På lager: 2303 pcs
Hent: S0402-10NF2B.pdf
RFQ
S0402-10NF3E
S0402-10NF3E
producenter: API Delevan
På lager: 2129 pcs
Hent: S0402-10NF3E.pdf
RFQ
S0402-10NG1
S0402-10NG1
Hent: S0402-10NG1.pdf
S0402-10NF2E
S0402-10NF2E
Hent: S0402-10NF2E.pdf
S0402-10NF3S
S0402-10NF3S
På lager: 668 pcs
Hent: S0402-10NF3S.pdf
S0402-10NF3D
S0402-10NF3D
Hent: S0402-10NF3D.pdf
S0402-10NF3C
S0402-10NF3C
På lager: 526 pcs
Hent: S0402-10NF3C.pdf
S0402-10NF3B
S0402-10NF3B