S0402-12NH2
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-12NH2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
Dataark: S0402-12NH2.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0402-12NH2
Varenummer S0402-12NH2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8811 pcs Datablad S0402-12NH2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-12NH2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 12nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 3.6GHz
Detaljeret beskrivelse 12nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 475mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
S0402-12NH2E
S0402-12NH2E
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
På lager: 3552 pcs
Hent: S0402-12NH2E.pdf
RFQ
S0402-12NH1E
S0402-12NH1E
producenter: API Delevan
På lager: 4443 pcs
Hent: S0402-12NH1E.pdf
RFQ
S0402-12NH2S
S0402-12NH2S
Hent: S0402-12NH2S.pdf
S0402-12NH1
S0402-12NH1
Hent: S0402-12NH1.pdf
S0402-12NH2C
S0402-12NH2C
Hent: S0402-12NH2C.pdf
S0402-12NH3
S0402-12NH3
Hent: S0402-12NH3.pdf
S0402-12NH1C
S0402-12NH1C
Hent: S0402-12NH1C.pdf
S0402-12NH2B
S0402-12NH2B