S0402-22NH2
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-22NH2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Dataark: S0402-22NH2.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0402-22NH2
Varenummer S0402-22NH2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9249 pcs Datablad S0402-22NH2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-22NH2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 22nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 2.8GHz
Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 350 mOhm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0402-22NH1D
S0402-22NH1D
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
På lager: 6940 pcs
Hent: S0402-22NH1D.pdf
RFQ
S0402-22NH1
S0402-22NH1
producenter: API Delevan
På lager: 8204 pcs
Hent: S0402-22NH1.pdf
RFQ
S0402-22NH2S
S0402-22NH2S
Hent: S0402-22NH2S.pdf
S0402-22NH3
S0402-22NH3
Hent: S0402-22NH3.pdf
S0402-22NH2D
S0402-22NH2D
Hent: S0402-22NH2D.pdf
S0402-22NH2C
S0402-22NH2C
Hent: S0402-22NH2C.pdf
S0402-22NH1C
S0402-22NH1C
Hent: S0402-22NH1C.pdf
S0402-22NH1S
S0402-22NH1S
Hent: S0402-22NH1S.pdf
S0402-22NH2B
S0402-22NH2B
Hent: S0402-22NH2B.pdf
S0402-22NH1B
S0402-22NH1B
Hent: S0402-22NH1B.pdf
S0402-22NH2E
S0402-22NH2E