S0402-2N2F3C
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-2N2F3C
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Dataark: S0402-2N2F3C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 572 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0402-2N2F3C
Varenummer S0402-2N2F3C Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 572 pcs Datablad S0402-2N2F3C.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-2N2F3C 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 2.2nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 8.5GHz
Detaljeret beskrivelse 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 90 mOhm Max
Nuværende vurdering 950mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0402-2N2F2D
S0402-2N2F2D
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
På lager: 4478 pcs
Hent: S0402-2N2F2D.pdf
RFQ
S0402-2N2G1
S0402-2N2G1
producenter: API Delevan
På lager: 6354 pcs
Hent: S0402-2N2G1.pdf
RFQ
S0402-2N2F3
S0402-2N2F3