S0402-33NH2C
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-33NH2C
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Dataark: S0402-33NH2C.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0402-33NH2C
Varenummer S0402-33NH2C Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1107 pcs Datablad S0402-33NH2C.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-33NH2C 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 33nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 2.35GHz
Detaljeret beskrivelse 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 370 mOhm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0402-33NH2D
S0402-33NH2D
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
På lager: 7242 pcs
Hent: S0402-33NH2D.pdf
RFQ
S0402-33NH2
S0402-33NH2
producenter: API Delevan