S0402-47NF2C
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-47NF2C
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Dataark: S0402-47NF2C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 663 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0402-47NF2C
Varenummer S0402-47NF2C Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 663 pcs Datablad S0402-47NF2C.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 19 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-47NF2C 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 47nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 2.1GHz
Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 830 mOhm Max
Nuværende vurdering 150mA Nuværende - Mætning -