S0603-151NF1
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-151NF1
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Dataark: S0603-151NF1.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0603-151NF1
Varenummer S0603-151NF1 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4946 pcs Datablad S0603-151NF1.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-151NF1 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 1.3GHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 980 mOhm Max
Nuværende vurdering 280mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-10NJ3C
S0603-10NJ3C
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
På lager: 2766 pcs
Hent: S0603-10NJ3C.pdf
RFQ
S0603-151NF1E
S0603-151NF1E
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM