S0603-151NG2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-151NG2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Dataark: S0603-151NG2.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0603-151NG2
Varenummer S0603-151NG2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6243 pcs Datablad S0603-151NG2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±2%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-151NG2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 1.3GHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 980 mOhm Max
Nuværende vurdering 280mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-151NG3
S0603-151NG3
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
På lager: 5945 pcs
Hent: S0603-151NG3.pdf
RFQ
S0603-151NG2D
S0603-151NG2D
producenter: API Delevan
På lager: 6864 pcs
Hent: S0603-151NG2D.pdf
RFQ
S0603-151NG1S
S0603-151NG1S
På lager: 784 pcs
Hent: S0603-151NG1S.pdf
S0603-151NG2C
S0603-151NG2C
På lager: 794 pcs
Hent: S0603-151NG2C.pdf
S0603-151NG1
S0603-151NG1
Hent: S0603-151NG1.pdf
S0603-151NG1D
S0603-151NG1D
Hent: S0603-151NG1D.pdf
S0603-151NG2S
S0603-151NG2S
På lager: 973 pcs
Hent: S0603-151NG2S.pdf
S0603-151NG1E
S0603-151NG1E
Hent: S0603-151NG1E.pdf
S0603-151NG1B
S0603-151NG1B
Hent: S0603-151NG1B.pdf
S0603-151NG2B
S0603-151NG2B
Hent: S0603-151NG2B.pdf
S0603-151NG1C
S0603-151NG1C
På lager: 808 pcs
Hent: S0603-151NG1C.pdf
S0603-151NG2E
S0603-151NG2E