S0603-221NF3C
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-221NF3C
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Dataark: S0603-221NF3C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 767 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0603-221NF3C
Varenummer S0603-221NF3C Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 767 pcs Datablad S0603-221NF3C.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-221NF3C 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 1.2GHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 1.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-221NF3
S0603-221NF3
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM