S0603-221NH2
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-221NH2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Dataark: S0603-221NH2.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0603-221NH2
Varenummer S0603-221NH2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9073 pcs Datablad S0603-221NH2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-221NH2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 1.2GHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 1.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-221NH1S
S0603-221NH1S
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
På lager: 1199 pcs
Hent: S0603-221NH1S.pdf
RFQ
S0603-221NH2S
S0603-221NH2S
producenter: API Delevan