S0603-22NF2E
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-22NF2E
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Dataark: S0603-22NF2E.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0603-22NF2E
Varenummer S0603-22NF2E Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1994 pcs Datablad S0603-22NF2E.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-22NF2E 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 22nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 3GHz
Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-22NF2B
S0603-22NF2B
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
På lager: 2946 pcs
Hent: S0603-22NF2B.pdf
RFQ
S0603-22NF2C
S0603-22NF2C
producenter: API Delevan
På lager: 721 pcs
Hent: S0603-22NF2C.pdf
RFQ
S0603-22NF2
S0603-22NF2