S0603-271NH1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-271NH1
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Dataark: S0603-271NH1.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0603-271NH1
Varenummer S0603-271NH1 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7412 pcs Datablad S0603-271NH1.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-271NH1 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100MHz selvinduktion 270nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 900MHz
Detaljeret beskrivelse 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 2.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 200mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-271NH2
S0603-271NH2
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
På lager: 8931 pcs
Hent: S0603-271NH2.pdf
RFQ
S0603-271NH1D
S0603-271NH1D
producenter: API Delevan
På lager: 9521 pcs
Hent: S0603-271NH1D.pdf
RFQ
S0603-271NG3S
S0603-271NG3S
På lager: 865 pcs
Hent: S0603-271NG3S.pdf
S0603-271NH1E
S0603-271NH1E