S0603-3N3F2
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-3N3F2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Dataark: S0603-3N3F2.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0603-3N3F2
Varenummer S0603-3N3F2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4842 pcs Datablad S0603-3N3F2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-3N3F2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 3.3nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 6GHz
Detaljeret beskrivelse 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-3N3F2D
S0603-3N3F2D
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
På lager: 4629 pcs
Hent: S0603-3N3F2D.pdf
RFQ
S0603-3N3F1S
S0603-3N3F1S
producenter: API Delevan
På lager: 726 pcs
Hent: S0603-3N3F1S.pdf
RFQ
S0603-3N3F2C
S0603-3N3F2C
På lager: 633 pcs
Hent: S0603-3N3F2C.pdf
S0603-3N3F1B
S0603-3N3F1B
På lager: 2929 pcs
Hent: S0603-3N3F1B.pdf
S0603-3N3F2E
S0603-3N3F2E
Hent: S0603-3N3F2E.pdf
S0603-3N3F2B
S0603-3N3F2B