S0603-47NH2
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-47NH2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Dataark: S0603-47NH2.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0603-47NH2
Varenummer S0603-47NH2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8348 pcs Datablad S0603-47NH2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-47NH2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 200MHz selvinduktion 47nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 2GHz
Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 310 mOhm Max
Nuværende vurdering 600mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-47NH1D
S0603-47NH1D
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
På lager: 9221 pcs
Hent: S0603-47NH1D.pdf
RFQ
S0603-47NH1C
S0603-47NH1C
producenter: API Delevan
På lager: 1477 pcs
Hent: S0603-47NH1C.pdf
RFQ
S0603-47NH2D
S0603-47NH2D
Hent: S0603-47NH2D.pdf
S0603-47NH2C
S0603-47NH2C
Hent: S0603-47NH2C.pdf
S0603-47NH1E
S0603-47NH1E
Hent: S0603-47NH1E.pdf
S0603-47NH2B
S0603-47NH2B
Hent: S0603-47NH2B.pdf
S0603-47NH3
S0603-47NH3
Hent: S0603-47NH3.pdf
S0603-47NH2S
S0603-47NH2S
Hent: S0603-47NH2S.pdf
S0603-47NH1
S0603-47NH1
Hent: S0603-47NH1.pdf
S0603-47NH1S
S0603-47NH1S
Hent: S0603-47NH1S.pdf
S0603-47NH2E
S0603-47NH2E