S0603-8N2F3
Produkt oversigt
Varenummer: S0603-8N2F3
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Dataark: S0603-8N2F3.pdf
  • Besked
Specifikationer for S0603-8N2F3
Varenummer S0603-8N2F3 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4613 pcs Datablad S0603-8N2F3.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0603
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne S0603-8N2F3 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 8.2nH
Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvens - Selvresonans 4.8GHz
Detaljeret beskrivelse 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0603-8N2F2
S0603-8N2F2
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
På lager: 5814 pcs
Hent: S0603-8N2F2.pdf
RFQ
S0603-8N2G1
S0603-8N2G1
producenter: API Delevan
På lager: 6109 pcs
Hent: S0603-8N2G1.pdf
RFQ
S0603-8N2F3S
S0603-8N2F3S
På lager: 604 pcs
Hent: S0603-8N2F3S.pdf
S0603-8N2F2B
S0603-8N2F2B
Hent: S0603-8N2F2B.pdf
S0603-8N2F3E
S0603-8N2F3E