S1008-122K
API DelevanAPI Delevan
S1008-122K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-122K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM
Dataark: S1008-122K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008-122K
Varenummer S1008-122K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44904 pcs Datablad S1008-122K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN1017TR
S1008-122K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 1.2µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 95MHz Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Inductor 625mA 290 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 290 mOhm Max Nuværende vurdering 625mA