S1008-221J
API DelevanAPI Delevan
S1008-221J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-221J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 930MA 130 MOHM
Dataark: S1008-221J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008-221J
Varenummer S1008-221J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 930MA 130 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56025 pcs Datablad S1008-221J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne S1008-221J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 323MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Shielded Inductor 930mA 130 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 130 mOhm Max
Nuværende vurdering 930mA Nuværende - Mætning -