S1008-223K
API DelevanAPI Delevan
S1008-223K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-223K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Dataark: S1008-223K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008-223K
Varenummer S1008-223K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39621 pcs Datablad S1008-223K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN1032TR
S1008-223K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 22µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 18MHz Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Inductor 170mA 6 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 6 Ohm Max Nuværende vurdering 170mA