S1008-392J
API DelevanAPI Delevan
S1008-392J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-392J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
Dataark: S1008-392J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008-392J
Varenummer S1008-392J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42688 pcs Datablad S1008-392J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne Q1678716A
S1008-392J TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 3.9µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 45MHz Detaljeret beskrivelse 3.9µH Shielded Inductor 335mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max Nuværende vurdering 335mA