S1008-471K
API DelevanAPI Delevan
S1008-471K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-471K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 815MA 170 MOHM
Dataark: S1008-471K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008-471K
Varenummer S1008-471K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 815MA 170 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45280 pcs Datablad S1008-471K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN1009TR
S1008-471K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 470nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 255MHz Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Inductor 815mA 170 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 170 mOhm Max Nuværende vurdering 815mA