S1008-561J
API DelevanAPI Delevan
S1008-561J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-561J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560NH 790MA 180 MOHM
Dataark: S1008-561J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1008-561J
Varenummer S1008-561J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560NH 790MA 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57029 pcs Datablad S1008-561J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne S1008-561J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 560nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 232MHz
Detaljeret beskrivelse 560nH Shielded Inductor 790mA 180 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 790mA Nuværende - Mætning -