S1008-911K
API DelevanAPI Delevan
S1008-911K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008-911K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM
Dataark: S1008-911K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008-911K
Varenummer S1008-911K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44860 pcs Datablad S1008-911K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN1015TR
S1008-911K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 910nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 130MHz Detaljeret beskrivelse 910nH Shielded Inductor 685mA 240 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 240 mOhm Max Nuværende vurdering 685mA