S1008R-122K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-122K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-122K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM
Dataark: S1008R-122K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-122K
Varenummer S1008R-122K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35406 pcs Datablad S1008R-122K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 26101492705
DN7882TR
Q2558902
S1008R-122K TR 500
S1008R-122K-ND
S1008R122K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Inductor 625mA 290 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 290 mOhm Max
Nuværende vurdering 625mA Nuværende - Mætning -