S1008R-181H
API DelevanAPI Delevan
S1008R-181H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-181H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 970MA 120 MOHM
Dataark: S1008R-181H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-181H
Varenummer S1008R-181H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 970MA 120 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30545 pcs Datablad S1008R-181H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne S1008R-181H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 180nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 338MHz
Detaljeret beskrivelse 180nH Shielded Inductor 970mA 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max
Nuværende vurdering 970mA Nuværende - Mætning -