S1008R-473K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-473K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-473K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
Dataark: S1008R-473K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-473K
Varenummer S1008R-473K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36637 pcs Datablad S1008R-473K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN7896TR
S1008R-473K TR 500
S1008R473K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 8MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Inductor 110mA 9 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 9 Ohm Max
Nuværende vurdering 110mA Nuværende - Mætning -