S1008R-681K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-681K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-681K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM
Dataark: S1008R-681K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-681K
Varenummer S1008R-681K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20475 pcs Datablad S1008R-681K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN7898DKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 186MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Inductor 750mA 200 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 750mA Nuværende - Mætning -