S1210-103J
API DelevanAPI Delevan
S1210-103J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-103J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD
Dataark: S1210-103J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1210-103J
Varenummer S1210-103J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5719 pcs Datablad S1210-103J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne NEWS1210-103J
Q2872884D
S1210-103J TR 500
S1210103J
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 28MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Inductor 291mA 1.9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 291mA Nuværende - Mætning -