S1210-332H
API DelevanAPI Delevan
S1210-332H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-332H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM
Dataark: S1210-332H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210-332H
Varenummer S1210-332H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56128 pcs Datablad S1210-332H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210-332H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Inductor 449mA 800 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 800 mOhm Max
Nuværende vurdering 449mA Nuværende - Mætning -