S1210-333K
API DelevanAPI Delevan
S1210-333K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-333K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
Dataark: S1210-333K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210-333K
Varenummer S1210-333K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 68579 pcs Datablad S1210-333K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN1080TR
S1210-333K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 33µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 14MHz Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Inductor 189mA 4.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 4.5 Ohm Max Nuværende vurdering 189mA