S1210-472J
API DelevanAPI Delevan
S1210-472J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-472J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD
Dataark: S1210-472J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210-472J
Varenummer S1210-472J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57365 pcs Datablad S1210-472J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210-472J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 4.7µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 40MHz Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Inductor 402mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max Nuværende vurdering 402mA