S1210R-102K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-102K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210R-102K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD
Dataark: S1210R-102K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210R-102K
Varenummer S1210R-102K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50687 pcs Datablad S1210R-102K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN7904DKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 140MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Shielded Inductor 635mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max
Nuværende vurdering 635mA Nuværende - Mætning -