S1210R-121H
API DelevanAPI Delevan
S1210R-121H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210R-121H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM
Dataark: S1210R-121H.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1210R-121H
Varenummer S1210R-121H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 75039 pcs Datablad S1210R-121H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210R-121H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 120nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 350MHz
Detaljeret beskrivelse 120nH Shielded Inductor 1.062A 170 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 170 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.062A Nuværende - Mætning -