S1210R-181H
API DelevanAPI Delevan
S1210R-181H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210R-181H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 934MA 220 MOHM
Dataark: S1210R-181H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210R-181H
Varenummer S1210R-181H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 934MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65203 pcs Datablad S1210R-181H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210R-181H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 180nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 310MHz
Detaljeret beskrivelse 180nH Shielded Inductor 934mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 934mA Nuværende - Mætning -