| Varenummer | S1210R-333K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beskrivelse | FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD | Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde Tilgængelig | 97231 pcs | Datablad | S1210R-333K.pdf |
| Type | - | Tolerance | ±10% |
| Leverandør Device Package | 1210 | Størrelse / Dimension | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) |
| Afskærmning | Shielded | Serie | S1210R |
| Vurderinger | - | Q @ Freq | 40 @ 2.5MHz |
| Emballage | Tape & Reel (TR) | Pakke / tilfælde | 1210 (3225 Metric) |
| Andre navne | DN7920TR S1210R-333K TR 500 S1210R333K |
Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype | Surface Mount | Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core | Ferrite | Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktansfrekvens - Test | 2.5MHz | selvinduktion | 33µH |
| Højde - Siddende (Max) | 0.101" (2.57mm) | Frekvens - Selvresonans | 14MHz |
| Detaljeret beskrivelse | 33µH Shielded Inductor 189mA 4.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) | DC-modstand (DCR) | 4.5 Ohm Max |
| Nuværende vurdering | 189mA | Nuværende - Mætning | - |