S1210R-472K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-472K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210R-472K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD
Dataark: S1210R-472K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210R-472K
Varenummer S1210R-472K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43929 pcs Datablad S1210R-472K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN7925CT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 40MHz
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Inductor 402mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 402mA Nuværende - Mætning -