S1812-222K
API DelevanAPI Delevan
S1812-222K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-222K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM
Dataark: S1812-222K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-222K
Varenummer S1812-222K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57633 pcs Datablad S1812-222K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN1116TR
S1812-222K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 90MHz Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 658mA 460 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 460 mOhm Max Nuværende vurdering 658mA