S1812-332G
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-332G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM
Dataark: S1812-332G.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1812-332G
Varenummer S1812-332G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25160 pcs Datablad S1812-332G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812-332G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 61MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Inductor 534mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max
Nuværende vurdering 534mA Nuværende - Mætning -