S1812-471F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-471F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM
Dataark: S1812-471F.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-471F
Varenummer S1812-471F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17527 pcs Datablad S1812-471F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812-471F 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 205MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Inductor 802mA 310 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 310 mOhm Max
Nuværende vurdering 802mA Nuværende - Mætning -