S1812-472J
API DelevanAPI Delevan
S1812-472J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-472J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM
Dataark: S1812-472J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-472J
Varenummer S1812-472J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46984 pcs Datablad S1812-472J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne Q1673551
S1812-472J TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 4.7µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 50MHz Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Inductor 471mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 900 mOhm Max Nuværende vurdering 471mA