S1812-681K
API DelevanAPI Delevan
S1812-681K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-681K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 675MA 440 MOHM
Dataark: S1812-681K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-681K
Varenummer S1812-681K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 675MA 440 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57229 pcs Datablad S1812-681K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN1110TR
S1812-681K TR 500
S1812-681M
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 680nH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 166MHz Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Inductor 675mA 440 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 440 mOhm Max Nuværende vurdering 675mA