S1812-683G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-683G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
Dataark: S1812-683G.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-683G
Varenummer S1812-683G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20895 pcs Datablad S1812-683G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812-683G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 7.6MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Inductor 215mA 4.3 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 4.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 215mA Nuværende - Mætning -