S1812R-102K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-102K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-102K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Dataark: S1812R-102K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-102K
Varenummer S1812R-102K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45544 pcs Datablad S1812R-102K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN7932CT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Shielded Inductor 755mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 350 mOhm Max
Nuværende vurdering 755mA Nuværende - Mætning -