S1812R-124H
API DelevanAPI Delevan
S1812R-124H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-124H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM
Dataark: S1812R-124H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-124H
Varenummer S1812R-124H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29016 pcs Datablad S1812R-124H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-124H 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 120µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 6MHz
Detaljeret beskrivelse 120µH Shielded Inductor 163mA 7.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 7.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 163mA Nuværende - Mætning -