S1812R-221K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-221K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-221K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 1.154A 150 MOHM
Dataark: S1812R-221K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-221K
Varenummer S1812R-221K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 1.154A 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71325 pcs Datablad S1812R-221K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-221K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 220nH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 310MHz Detaljeret beskrivelse 220nH Shielded Inductor 1.154A 150 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max Nuværende vurdering 1.154A