S1812R-224F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-224F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-224F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD
Dataark: S1812R-224F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-224F
Varenummer S1812R-224F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20103 pcs Datablad S1812R-224F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-224F 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 4.2MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 9 Ohm Max
Nuværende vurdering 149mA Nuværende - Mætning -