S1812R-274K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-274K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-274K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270UH 135MA 11 OHM SMD
Dataark: S1812R-274K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-274K
Varenummer S1812R-274K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270UH 135MA 11 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 54088 pcs Datablad S1812R-274K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-274K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 270µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 4MHz Detaljeret beskrivelse 270µH Shielded Inductor 135mA 11 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 11 Ohm Max Nuværende vurdering 135mA