S1812R-333K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-333K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-333K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD
Dataark: S1812R-333K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-333K
Varenummer S1812R-333K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 66431 pcs Datablad S1812R-333K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz