S1812R-472F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-472F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-472F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM
Dataark: S1812R-472F.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1812R-472F
Varenummer S1812R-472F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19050 pcs Datablad S1812R-472F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-472F 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 50MHz
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Inductor 471mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 900 mOhm Max
Nuværende vurdering 471mA Nuværende - Mætning -