S1812R-564F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-564F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-564F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 84MA 28 OHM SMD
Dataark: S1812R-564F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-564F
Varenummer S1812R-564F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 84MA 28 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17429 pcs Datablad S1812R-564F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-564F 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 560µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 2.8MHz
Detaljeret beskrivelse 560µH Shielded Inductor 84mA 28 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 28 Ohm Max
Nuværende vurdering 84mA Nuværende - Mætning -