S1812R-683K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-683K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-683K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
Dataark: S1812R-683K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-683K
Varenummer S1812R-683K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56970 pcs Datablad S1812R-683K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN7954TR
S1812R-683K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 7.6MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Inductor 215mA 4.3 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 4.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 215mA Nuværende - Mætning -